672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Idejas Ziemassvētkiem kolektīvā

22. Decembris, 2014

Arī šajā decembrī, gluži kā iepriekšējos gadus, meklēšanas sistēmas kūp no ideju un dāvanu meklējumiem. Māte Google jau tagad sniedz tūkstošiem atbilžu par to, kādas dāvanas Ziemassvētkos dāvināt labāk, ko likt svētku galdā un kā sarīkot Ziemassvēktu pasākumu kolēģiem.

Infomedia ielūkojās meklēšanas rezultātos un izpētīja tur atrodamās populārākās idejas Ziemassvētku pasākumam kolektīvā. Izrādījās, ka lielākā daļa vidējo un lielo uzņēmumu Ziemassvētku balli rīko ārpus biroja – kādā viesu namā vai kafejnīcā.

Ziemassvētki viesu namā vai kafejnīcā

Lielākā daļa vidējo un lielo uzņēmumu Ziemassvētku pasākumu rīko viesu namos un kafejnīcās. Paša pasākuma ietvaros tiek apsveikti un godāti labākie un visilgāk strādājošie darbinieki, darbinieki tiek arī apbalvoti ar dažādām nominācijām, nereti šajos pasākumos priekšniecība uzrunā darbiniekus, sveic viņus svētkos, ielūkojas aizvadītā gada padarītajā – sasniegumos, kļūdās, jaunumos – un dalās tālākajos nākotnes plānos.

Lielākie uzņēmumi mēdz pieaicināt arī kādu mākslinieku ar savu performanci svētku gaisotnes pastiprināšanai, savukārt mazāki uzņēmumi mēdz rīkot paši savu sadziedāšanos. Neatņemama sastāvdaļa šāda veida pasākumos ir arī kāda kopīga aktivitāte, kas ne vien saliedē kolektīvu, bet arī sapazīstina kolēģus tuvāk, izraisa pozitīvas emocijas un vienkārši liek labi pavadīt laiku.

Ir manīta arī tendence svinēt svētkus arī pirms lielās Ziemassvētku balles darbā – kolēģi mēdz savākties šaurākā lokā un aizdoties uz kādu balli kopā ar savu otro pusīti. Pie mums kā jau pie īstiem latviešiem – prieka un ballīšu nekad nevar būt par maz!

Savukārt mazāki kolektīvi nereti Ziemassvētku balli rīko pašu darbavietā – birojā.

Ziemassvētki birojā

Ziemassvētki birojā lielākoties tiek sagaidīti mazākos kolektīvos. Šādos gadījumos kolektīvs pārsvarā visu rīko kopīgiem spēkiem ar kāda organizatoriskā rūķīša lielo palīdzību – nereti tas ir biroja vadītājs vai sekretāre.

Svinot svētkus biroja telpās, kolektīvs parasti tiek nodarbināts ar kādu kopīgu darbu – tā var būt ēdiena sagatavošana svētkiem vai, piemēram, kopīga apsveikuma kartīšu sagatavošana klientiem. Kā neatņemama sastāvdaļa teju visos šāda veida pasākumos ir kolēģu apdāvināšana. Apdāvināšana notiek dažādos veidos – daži izlozē kolēģus, kurus apdāvināt, daži vienkārši izlozē pašas iepriekš sagatavotās dāvanas, bet vienmēr dāvanas tiek pasniegtas tradicionāli – pie egles vai kāda Ziemassvētku rotājuma, noskaitot dzejoli vai nodziedot dziesmu.

Protams – arī rotaļas un svētku runas dažreiz parādās biroja svētku programmā. Kā lielisks atskats uz padarīto un kopā pavadītajiem mirkļiem kalpo kāda saruna, kurā iesaistās visi kolēģi un sniedz tādu kā subjektīvu ieskatu aizvadītajā gadā, vai arī iepriekšējo gadu darba pasākumu foto un video kopīga apskate – tas mēdz būt jautrs un izklaidējošs pasākums.

Prieks un kopā būšana

Infomedia, pētot izplatītākos veidus, kā svinēt Ziemassvētkus kolektīvā, novēroja, ka svarīgākais, kas visos rakstos un intervijās tiek minēts, ir pats kopā būšanas fakts – lai kā arī kolektīvs izvēlētos svinēt šos svētkus, svarīgākais ir iespēja savākties kopā. Jo tādos brīžos ir iespēja novērtēt cilvēkus ne vien kā kolēģus, bet arī kā līdzcilvēkus, ar ko tiek pavadītas kopā darba dienas, atceroties – kolēģus nereti vieno ne tikai darbs, bet arī vēl virkne citu pavisam ikdienišķu un cilvēcisku lietu.

Izvēlēties un izplānot svētkus kolektīvā var dažādi, bet, lai arī kāda būtu Jūsu izvēle, Infomedia novēl šos svētkus pavadīt siltumā un mīļumā – kā ar saviem kolēģiem, tā arī mājās ar mīļajiem. Lai Jums veiksmīgs un panākumiem pilns Jaunais gads – piepildiet to gan ar mazām, gan arī ne tik mazām uzvarām! Sveicam svētkos.