672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Mobilo ierīču lietotāju skaits turpina strauji pieaugt

30. Jūnijs, 2015

Iepriekšējā rakstā runājām par internetu mobilajās tehnoloģijās un tā nozīmību. Lai arī diskusijas par mobilā interneta nozīmi nav viendabīgas, nemainīgs paliek fakts, ka visapkārt pieaug mobilo ierīču lietotāju skaits. Taču cik strauji šis skaits pieaug – to mums parāda šā gada gemiusAudience pētījums. Jā, tieši tā – vien nepilna pusgada laikā mobilo ierīčo lietotāju skaits pieaug par gandrīz piekto daļu.

Kā rāda gemiusAudience dati, kopš gada sākuma par 18 procentiem pieaudzis to lietotāju skaits, kas internetu pārlūko no mobilajiem telefoniem. Par 13 procentiem palielinājies auditorijas apjoms arī no planšetdatoriem. Tikmēr pēc gemiusTraffic datiem, internets Latvijā visbiežāk tiek pārlūkots no Samsung mobilajām ierīcēm. Uzzini vairāk par mobilo ierīču izmantošanas tendencēm zemāk esošajā infografikā.

Mobilo ierīču izmantošanas tendences Latvijā

Interneta lietotāju skaits no mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem

Vidējais pieslēgšanās reižu skaits uz vienu lietotāju

Mobilie telefoni

Planšetdatori

Kā redzams pēc gemiusAudience datiem, jau dažu mēnešu laikā vien mobilo ierīču lietotāju skaits pieauga par gandrīz piekto daļu. Ja salīdzina šos datus ar iepriekšējiem gadiem, var secināt, ka mājaslapas no mobilajām ierīcēm pārlūko arvien biežāk.

(Avots: gemiusAudience)

Ņemot vērā straujo mobilo ierīču lietotāju skaita pieaugumu, Infomedia iesaka pārliecināties par to, vai Jūsu mājaslapas ir mobilajām ierīcēm draudzīgas – vai tās ir pielāgotas arī viedtālruņiem un planšetēm, vai tās ir ērti lietot šajās ierīcēs, vai mobilajās ierīcēs strādā visas mājaslapas saites un funkcijas,

« piemēram, vai no telefona var piezvanīt pa taisno uz to tālruņa numuru, kas norādīts Jūsu mājaslapā.»

Un, ja Jūsu mājaslapa ir pielāgota gan datoriem, gan mobilajām ierīcēm, tā ir acij tīkama un funkcionāla, tomēr mājaslapas apmeklētāju skaits nav tik iepriecinošs – nekavējieties un izvietojiet savas mājaslapas reklāmu tur, kur meklē tieši Jūs – Google meklētājā!