672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Visaktīvāk internets tiek pārlūkots plkst. 22 vakarā

31. Jūlijs, 2015

Visaktīvākā interneta pārlūkošana Latvijā notiek darba dienās plkst.22, pārsvarā lietojot planšetdatorus, liecina interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma Gemius dati.

«Saskaņā ar Gemius datiem darba dienas pirmajā pusē internetu Latvijā visaktīvāk pārlūko no datoriem.»

Pieņemot, ka visa interneta plūsma katrā no platformām dienā veido 100%, laikā no plkst.8 līdz plkst.18 no datoriem tiek veikti 63% no interneta lapu apmeklējumiem. Paralēli datoriem šajā laika posmā aktīvi tiek izmantoti arī mobilie telefoni - 52% lapu skatījumu, kamēr no planšetdatoriem tiek ģenerēti 47% no internetā veiktajiem lapu skatījumiem.

Aktīvākā mobilo ierīču izmantošana sākas laikā pēc plkst.18 un ilgst līdz pusnaktij, radot vidēji 47% no visiem dienas laikā veiktajiem mobilo lapu skatījumiem. Šajās diennakts stundās no planšetdatoriem tiek veikti par 5% vairāk lapu skatījumu nekā no mobilajiem telefoniem.

Ja darba dienu rītos interneta lietotāji visbiežāk pārlūko interneta lapas no datoriem un mobilajiem telefoniem, tad brīvdienās, laika posmā no plkst.8 līdz plkst.10, priekšroka tiek dota planšetdatoriem.

«Lielākais ikdienā reģistrēto interneta lapu skatījumu skaits no datoriem un mobilajām ierīcēm tiek veikts plkst.22 vakarā.»

Savukārt vismazākā interneta lietotāju aktivitāte novērojama laikā no plkst.1 līdz plkst.7 rītā.

gemiusAudience dati rāda, ka Latvijā aizvien turpina pieaugt interneta lietotāju skaits no mobilajām ierīcēm. Jūnijā no mobilajiem telefoniem internetu pārlūkojuši 680 900 lietotāji, salīdzinot ar 2015.gada janvāri, tas ir pieaugums par 26%, savukārt no planšetdatoriem - 399 500 interneta lietotāji - pieaugums par 28%.

(Avots: db.lv)