672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Infomedia – par izglītību, iniciatīvu un izaugsmi

02. Decembris, 2014

Infomedia uzsākusi sadarbību ar jauniešu attīstības ogranizāciju Go Beyond . Šī sadarbība un Go Beyond atbalsts ir būtisks solis ceļā uz izaugsmi un jauniešu atbalstu – veicinot šāda veida sadarbību, mēs vēlamies ieguldīt potenciālajā darbaspēkā, sabiedrībā un kā personiskajā, tā arī profesionālajā indivīda attīstībā.

«Jo mēs zinām – izglītība, kas sniedz zināšanas, un iniciatīva, kas rada uzņēmību – ir ātrākais un efektīvākais ceļš uz izaugsmi.»

Tāpat mēs atbalstām jauniešu attīstību arī citos veidos, piemēram, nodarbinot jauniešus bez iepriekšējas pieredzes, kuros mēs saskatām vēlmi un potenciālu augt un attīstīties – tādā veidā sniedzot viņiem iespēju gan iegūt zināšanas un pieredzi, gan arī augt kopā ar mums pašiem. Tāpat, atbalstot izglītību un tās nozīmi ne vien indivīda, bet gan visas valsts attīstībā, šogad mēs nolēmām sniegt iespēju skolēniem no visas Latvijas iepazīties ar mūsu uzņēmumu un uzzināt, kā noris ikdienas darbs pie mums, 12. februārī piedaloties „Ēnu dienā”.

Ieguldījums jauniešu attīstībā, mūsuprāt, ilgtermiņā sniedz ieguvumus visiem – iegūstot izglītotus un inteliģentus cilvēkus sabiedrībā un saprātīgus, zinošus un uz sasniegumiem vērstus pilsoņus valstī. Tāpēc Infomedia jauniešiem un saviem sadarbības partneriem novēl nebeidzamas alkas un tieksmi pēc zināšanām, ko ar savu uzņēmību virzīt tālāk un izpaust savos darbos. Mēs ticam, ka ikkatras jauniegūtās zināšanas kopā ar uzņemšanos vienmēr noved pie mazām un ne tik mazām uzvarām.

Ir teiciens: „Nebaidieties mērķēt uz mēnesi, nošausiet garām – trāpīsiet zvaigznēs!” Tāpat sakām arī mēs: „izglītojieties, izrādiet savu iniciatīvu un augam visi kopā – jo, augot vienam cilvēkam, aug arī visa pasaule ap viņu.”