672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

16. Septembris, 2013

Autostāvvietu pie Infomedia biroja bieži vien rotā 1976. gada žigulis VAZ 2103. Godam nokalpojis savu aktīvo braukšanas mūžu, tas vadīja bezrūpīgas auto pensionāra dienas, mitinoties garāžā, līdz kādu dienu mūsu kolēģim Vilim ienāca prātā žigulītim piešķirt otro elpu. Rūpīgi atjaunots, tas gandrīz tikpat svaigs kā no rūpnīcas izripojis, sāka jaunu dzīvi – kā oriģināls nomas auto kāzu vai citām svinībām.

Vilis kafijas pauzes laikā ar kolēģiem dalās pieredzē: sludinājums par Žiguļa iznomāšanas iespējām sen jau tika izvietots zināmajā interneta sludinājumu portālā. Nekādas atsaucības!  

«Bezmaksas sludinājumu portālos Jūsu pakalpojuma reklāma būs tikai viena no daudzām līdzīgām. To būs grūti pamanīt.»

Google AdWords profesionāļu kolektīvā laba ideja nelika sevi ilgi gaidīt – nolēmam pielietot mums pieejamos resursus Viļa idejas īstenošanai un laist gaisā Žiguļa Google AdWords reklāmas kampaņu.

Vienas dienas laikā Kristīne salika kopā Žigulītim vienkāršu mājaslapu KazuAuto.mozello.lv, (Izmantojot vienu no mājaslapas izveides platformām, kas tiešām padara mājaslapas izveidošanu ātru un vieglu ikvienam. Starp citu, ja arī Jums nav mājaslapas un pasūtīt mājaslapu pie web-izstrādātājiem ir pagaidām par dārgu, apsveriet iespēju izmantot tādu platformu!), bet pārējie kolēģi, iedvesmoti palīdzēt Vilim un Žigulim, sagatavoja atslēgvārdu sarakstu un reklāmas tekstus.   

Sākotnēji Google Adwords reklāma tikai izvietota uz vairākiem atslēgvārdiem, no kuriem populārākais izrādījās „retro auto noma”. Jau pirmās dienas laikā tika saņemti 19 klikšķi un pirmais klienta zvans. No 266 “reto auto nomas” meklējumiem mēnesī, žigulītis piesaistīja uzmanību 27% meklētāju, saņemām 72 klikšķus.

Kārtējo reizi pārliecinājamies arī par to, ka “zvana paplašinājumi” pie reklāmas tiešām strādā! Daļa no zvanītāju nebija pat nonākusi līdz mājaslapai, klikšķināja “Zvanīt” uzreiz pie reklāmas teksta! (Tāda poga parādās pie reklāmas, ja Google meklēšanai lieto mobilo ierīci.)

Nākamie rezultāti bija vēl iepriecinošāki. Divu mēnešu laikā, samaksājot par reklāmas izvietošanu 65 €, tika saņemti 16 telefonzvani un sarunāta auto iznomāšana 5 klientiem. Viļa kopējā peļņa sastādija 540 €.

Iedvesmojieties! Arī Jums, ja vien ir biznesa ideja, un vēlaties kļūt par mazo uzņēmēju, nav jābaidās reklamēties internetā.

P.S. Ja kādreiz meklēsiet interesantu auto savam pasākumam – esat laipni gaidīti!