672 902 00

LV RU

Ienākt

 •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

04. Marts, 2015

Cilvēks dzīves laikā apgūst dažādas prasmes, taču visu iemācīties un visu izdarīt paša rokām tāpat nevar. Piemēram, rūpēties par sava uzņēmuma reklāmu, izmantojot Google AdWords pakalpojumu.

Jo dziļāk mežā - jo vairāk koku
 

No malas šķiet – kas gan tur grūts, pašam sev „samenedžēt” reklāmas kampaņu internetā! Pats sev saimnieks, un vēl izdosies ietaupīt, vai ne? Bet, kad tā „menedžēšana” sākas pa īstam, Jūs esat spiests saķert galvu rokās un saprast, ka, „jo dziļāk mežā, jo vairāk koku” un vispār - labāk to visu jau no sākuma vajadzēja uzticēt interneta mārketinga aģentūrai, kam tā ir ikdiena. Tas ir gluži tāpat kā ar Jūsu uzņēmuma grāmatvedību. Jūs taču to uzticat savas jomas profesionālim nevis pašrocīgi studējat likumus un rēķināt ciparus.

«Cilvēks nevar zināt visu un ne visu var izdarīt paša spēkiem. Ir jomas, kur jāļauj darboties profesionāļiem.»

8 argumenti „PAR vai PRET?” aģentūras pakalpojumu izvēlei:
 

 1. Ja gribēsiet kampaņu taisīt pats, Jums būs nepieciešams ilgs laiks un pacietība, lai pilnvērtīgi apgūtu Google AdWords kontu pārvaldību.
 2. Lai reklāma sniegtu maksimālu efektu, Jums katru dienu būs jāvelta laiks savu reklāmu un izmaksu kontrolēšana, kā arī jāveic dažādas uzstādījumu optimizācijas. Tas aizņems laiku, ko Jūs varētu veltīt sava biznesa attīstībai.
 3.  

 4. Gadījumā, ja nespēsiet efektīvi optimizēt savas reklāmas, izmaksas var būt augstākas. Paša spēkiem rūpējoties par reklāmu, maksa par vienu klikšķi nav fiksēta: jo augstāka pēc Google ieskatiem ir reklāmas kampaņas kvalitāte, jo zemāka cena ir par katru saņemto klikšķi, un otrādi. Savukārt Google AdWords reklāmas speciālisti zina, kas tā ir par „reklāmas kampaņas kvalitāti”.
 5. Sadarbojoties ar Google AdWords speciālistiem, Jūs varēsiet ērti un pārskatāmi plānot sava uzņēmuma budžetu. Nekādu lieku tēriņu Jūsu uzņēmuma bilancē sakarā ar reklāmu internetā.
 6.  

 7. Google AdWords aģentūra cieši sadarbojas ar Google tehnisko atbalsta dienestu, tāpēc visi jautājumi (piemēram, par reklāmas tekstu noraidīšanas iemesliem) tiek atrisināti operatīvi un korekti.
 8. Jūs paša spēkiem nevarat garantēt, ka Jūsu uzņēmuma reklāma atradīsies Google nepārtraukti. Savukārt aģentūrai ir Google kvalifikācijas sertifikāts (8 kvalificēti speciālisti) un, pateicoties savai pieredzei, mēs daudz labāk spēsim nodrošināt reklāmas nepārtrauktu atrašanos Google bez rādīšanas laika ierobežojumiem. Turklāt Jūsu reklāma atradīsies daudz augstākās pozīcijās nekā Jūs pats to spētu nodrošināt.
 9.  

 10. Aģentūras pakalpojumā viss ir iekļauts, nekādu papildu izdevumu (piemēram, kampaņas izveidošanas vai ikmēneša apkalpošanas maksu), liekas laika tērēšanas un galvassāpju.
 11. Aģentūra bez maksas palīdzēs Jums izveidot profesionālu, uzrunājošu, klientam pievilcīgu reklāmas tekstu.
   
 12.  

Piesakieties speciālista konsultācijai un saņemiet piedāvājumu bez maksas!