672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Ciemos pie Google

17. Aprīlis, 2014

Puse pagājušās nedēļas tika aizvadīta Dublinā, ciemos pie Google – lai satiktos, parunātos, un, pats galvenais, pamācītos. Infomedia kā sertificēts Google partneris pasākumā pārstāvēja Latviju.

Google birojs Dublinā sagaidīja mūs tieši tik krāsains, mājīgs un inovatīvi izklaidējošs, kādu priekšstatu Google uzņēmums par sevi rada internetā.

Ierodoties šajā birojā, pārņem apjausma par to, cik ļoti moderna un attīstīta ir mūsdienu pasaule – interneta un tehnoloģiju gigants „Google” to parāda ne tikai ar savām inovācijām un nepārtraukto attīstību interneta vidē, bet arī savā iekšējā biroja gaisotnē.

Vēl vairāk, iespējams, šo mūsdienīgo un moderno atmosfēru pastiprināja pats pasākums, kas Google birojā pulcēja aptuveni trīs simtus cilvēku no dažādākajām pasaules malām – Google pārstāvjus no dažādām valstīm, kas ieradušies iegūt jaunas zināšanas, uzzināt jaunākās aktualitātes un veiksmīgi izmantot iegūto pieredzi arī savā valstī.

Šo Dublinā aizvadīto dienu ietvaros tika apmeklēti semināri un lekcijas, pa starpam tika arī pārmīti vārdi ar mūsu kolēģiem no citām valstīm. Tikšanās ar Google pārstāvjiem nodrošināja lielisku iespēju iegūt dažādu valstu zināšanas un pieredzi.

Protams, ciemojoties pie Google, radās iespēja arī izbaudīt krāšņo Īrijas dabu.

Infomedia vienmēr atbalsta un labprāt piedalās dažādos izglītojošos pasākumos, un tikšanās ar mūsu partneriem Dublinā bija viens no būtiskākajiem šāda veida notikumiem mūsu jomā. Ieguvām jaunas zināšanas un pieredzi, kā vēl uzlabot mūsu pakalpojumus – jo augot mums pašiem, aug arī mūsu klienti!