672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

Ieteiktie raksti

Maksāt par klikšķi vai maksāt par termiņu?

Attiecībā uz reklāmas atrašanos interneta meklēšanas rezultātu augstākajās pozīcijās fiksēta reklāmas kampaņas maksa par noteiktu termiņu ir labākā izvēle uzņēmumam ar nelielu reklāmas budžetu.

Lasīt tālāk

Vai pašam izvietot reklāmu meklētājos ir lētāk?

8 argumenti "par" vai "pret" aģentūras pakalpojumu izvēlei.

Lasīt tālāk

AdWords veiksmes stāsts: Žigulis un 65 € liels reklāmas budžets

Izvēlieties pareizo pakalpojuma sniedzēju un pat ar nelielu sākotnējo ieguldījumu ātri sasniegsiet pirmos pozitīvos rezultātus.

Lasīt tālāk

SEO vai AdWords - kas izdevīgāk?

Pateicoties pareizi izplānotai un izveidotai AdWords kampaņai, mūs atrod arvien jauni klienti, un bizness attīstās.

Lasīt tālāk

Cik maksā klikšķis PATIESĪBĀ?

Noskaidrojiet, kā tiek veidota klikšķa cena, un cik tas izmaksā tieši Jums - varbūt tas izmaksā daudz mazāk, nekā spējat iedomāties...

Lasīt tālāk

Īstie rīki Jūsu biznesa attīstībai

03. Septembris, 2013

Ikviens karavīrs dienās sapņo kļūt par ģenerāli, ikviens uzņēmējs sapņo, ka pienāks diena, kad viņa uzņēmuma vārds būs zināms visai pasaulei. Tie nav nereāli sapņi. Ja Jūsu rokās ir pareizie instrumenti, arī Jūs vari nokļūt virsotnē. Šajā gadījumā Google pirmajā lapā, kur Jūs pamanīs visi.

Latvijā internetu lieto aptuveni pusotrs miljons cilvēku un lielākā daļa lietotāju preču vai pakalpojumu meklēšanai izmanto tieši meklēšanas rīku Google. Daudzi no viņiem, iespējams, ir Jūsu potenciālie klienti. Vai esat padomājis, cik grūti vai viegli viņiem atrast tieši Jūs? Iesakām izmantot reklāmu Google AdWords un klientiem atrast Jūs būs daudz vienkāršāk un ātrāk. Lūk, zemāk ir daži piemēri – iespējams, arī Jums bijusi līdzīga situācija. Izlasiet!

1. Jums ir jauna mājas lapa

Jūs esat ieguldījis visnotaļ ievērojamas summas gaumīgi izstrādātas un informatīvi bagātas mājas lapas izveidē. Webdizaineris un programmētājs patiešām labi pastrādājuši un Jūs ar saviem kolēģiem apmierināti berzējat rokas – ar šādu mājas lapu mūs noteikti pamanīs, un jau rīt telefons būs karsts no jauno klientu zvaniem. Pienāk rītdiena, parītdiena, paiet nedēļa... un lapas apmeklējuma statistika ir gaužām bēdīga. Izrādās, ir pat dienas, kad Jūsu lapā neielūkojas neviens, bet, ierakstot tās vārdu Google, Jūsu uzņēmums atrodas n-tajā lapā. Kurš gan tik tālu „aizšķirsies”? 98% no Google lietotājiem izmanto tikai pirmajā lapā atrastos meklēšanas rezultātus.

Hmm, ko varētu darīt lietas labā, lai Jūsu līdz šim maz zināmajai lapa piesaistītu arvien vairāk apmeklētāju?
Atbilde:

2. Topiet pazīstams ārvalstu tirgos

Ja vien savā biznesā esat labi „atspēries”, ir vērts domāt par tālāku attīstību, doties ārpus mūsu valsts robežām un soli pa solim iekarot ārvalstu tirgus. Tomēr, lai cik pazīstams Jūs būtu mājās, ārpusē viss būs jāsāk praktiski no nulles. Katrai valstij ir tai piemērots Google un/vai Yandex meklēšanas tīkls, kur nezināmam uzņēmumam iekļūt bez zinošu profesionāļu palīdzības ir ļoti grūti. Savukārt jebkurš cits reklamēšanās veids ārvalstīs būs dārgāks un sarežģītāks.

Kā panākt, lai Jūsu uzņēmuma vārds piesaista uzmanību ārvalstu meklēšanas rīkos?
Atbilde:

3. Plāni lieli, naudas maz

Uzsākot biznesu, jāiegulda ne mazums finanšu. Turklāt plāni ir lieli, darāmo darbu saraksts garš, bet saplānotais uzņēmuma budžets ir tik liels, cik tas ir. Reklāmai internetā vien nepieciešams milzum daudz naudas, jo, kā gan Jūs par sevi paziņosiet citiem? Stop! Nekāds „milzum daudz”, ja vien mārketinga aktivitātes tiek plānotas ar apdomu un kopā ar zinošiem interneta mārketinga speciālistiem.

«Ar prātīgu apdomu veidojot reklāmu Google, pat ar nelielu budžetu iespējams sasniegt vēlamo rezultātu»

Kā saplānot efektīvu reklāmas kampaņu ar ierobežotu budžetu?
Atbilde:

4. Jūsu zīmolam jākļūst pazīstamam

Super – Jūs esat radījis oriģinālu produktu, kāds tirgū vēl nav bijis. Draugi, radi un kolēģi priecājas kopā ar Jums. Tomēr sirdī iezogas nemiers – kā par šo lielisko lietiņu efektīvi paziņot citiem? Bez tūkstošiem vērtām kampaņām, kam patiesībā bieži vien nav jēgas.

Kā piesaistīt iespaidīgas auditorijas uzmanību un padarīt atpazīstamu Jūsu unikālo zīmolu?
Atbilde:

5. Gribat apsteigt savus konkurentus?

Pircējiem patīk akcijas. Tas motivē beidzot nopirkt to, ko sirds kāro, bet ikdienā nepietiek naudas vai žēl to tērēt. Protams, klientu skaits šīs preces pārdevējam akcijas laikā pieaug vēl nebijušos tempos

Ja arī Jums ir padomā kāda lieliska akcija savām precēm vai pakalpojumiem, nekautrējieties par to paziņot publiski. Jauni klienti Jums ir vajadzīgi, un pārdomāti izstrādāta akcija pievērsīs uzmanību ne tikai konkrētajam produktam, bet veicinās interesi arī par citiem Jūsu piedāvājumiem.

Kā rīkoties, ja esat izdomājis lielisku akciju klientu piesaistīšanai?
Atbilde: