672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

26. Janvāris, 2015

Tā kā 2014. gads Latvijā ienāca kā lielais valūtas pārejas gads, šķiet pavisam saprotami, ka eiro kalkulators aizvadītajā gadā kļuva par visvairāk meklēto un izmantoto rīku internetā.

Eiro kalkulators un citas lietas, ko mēs meklējām visvairāk

22. Decembris, 2014

Arī šajā decembrī, gluži kā iepriekšējos gadus, meklēšanas sistēmas kūp no ideju un dāvanu meklējumiem. Infomedia ielūkojās tur un apkopoja populārākās idejas Ziemassvētku pasākumam kolektīvā.

Idejas Ziemassvētkiem kolektīvā

02. Decembris, 2014

Infomedia jauniešiem un saviem sadarbības partneriem novēl nebeidzamas alkas un tieksmi pēc zināšanām, ko ar savu uzņēmību virzīt tālāk un izpaust savos darbos. Mēs ticam, ka ikkatras jauniegūtās zināšanas kopā ar uzņemšanos vienmēr noved pie mazām un ne tik mazām uzvarām.

Infomedia – par izglītību, iniciatīvu un izaugsmi

07. Novembris, 2014

Tagad Jūs varat atbildēt uz Google atsauksmēm lietotnē, kā arī izmantot paziņojumus reāllaikā, ja vēlaties sekot savai reputācijai tiešsaistē.

Uzņēmumi, ieslēdziet savus viedtālruņus!

22. Oktobris, 2014

Norāžu paplašinājumos ir izcelta svarīgākā informācija par Jūsu produktiem un pakalpojumiem.
Jo vairāk priekšrocību Jūs izceļat, jo lielāka ir iespēja, ka klients izvēlēsies tieši Jūsu preci/pakalpojumu.

Priekšrocību izcelšana efektīvākai klientu piesaistei

22. Septembris, 2014

Latvijas mīlētāko zīmolu saraksta pirmajā vietā jau piekto gadu pēc kārtas ir zīmols „Google”, 18. septembrī tika paziņots „Mīlētāko zīmolu topa” apbalvošanas ceremonijā. "Google" iekaro arī Baltijas "Mīlētāko zīmolu topa" augšu!

Google - mīlētākais zīmols Latvijā un Baltijā

07. Augusts, 2014

Ja pirms gada vienlīdz aktīvi internetā iepirkās gan sievietes, gan vīrieši, tad pašlaik lielākā daļa - 53% no pircējiem ir sievietes. Pēc nodarbošanās visbiežāk tie ir speciālisti/biroja darbinieki , strādnieki/tehniski darbinieki un studenti.

Aktīvākie pircēji internetā ir sievietes un biroja darbinieki

16. Jūlijs, 2014

Šodien uzņēmuma blogs ir viens no komunikācijas pamatelemeniem – tas ne vien informē un veicina atgriezenisko saiti, bet arī uzrunā un piesaista klientus Jūsu uzņēmumam.

Jūsu uzņēmuma blogs: būt vai nebūt

04. Jūlijs, 2014

Jūs esat Infomedia klients vai pats pārvaldat AdWords kampaņu? Nesteidzieties celt traci, ja neredzat savu reklāmu meklēšanas rezultātos. Ir vairāki iemesli, kāpēc tieši Jūs to varat neredzēt.

Kāpēc es neredzu savu reklāmu?