672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

07. Augusts, 2014

Ja pirms gada vienlīdz aktīvi internetā iepirkās gan sievietes, gan vīrieši, tad pašlaik lielākā daļa - 53% no pircējiem ir sievietes. Pēc nodarbošanās visbiežāk tie ir speciālisti/biroja darbinieki , strādnieki/tehniski darbinieki un studenti.

Aktīvākie pircēji internetā ir sievietes un biroja darbinieki

16. Jūlijs, 2014

Šodien uzņēmuma blogs ir viens no komunikācijas pamatelemeniem – tas ne vien informē un veicina atgriezenisko saiti, bet arī uzrunā un piesaista klientus Jūsu uzņēmumam.

Jūsu uzņēmuma blogs: būt vai nebūt

04. Jūlijs, 2014

Jūs esat Infomedia klients vai pats pārvaldat AdWords kampaņu? Nesteidzieties celt traci, ja neredzat savu reklāmu meklēšanas rezultātos. Ir vairāki iemesli, kāpēc tieši Jūs to varat neredzēt.

Kāpēc es neredzu savu reklāmu?

. ,

Šī gada 16.maijā arī mēs pievienojāmies LTRK un tagad Infomedia oficiāli ir Lavijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

Sadarbībā radīt virsvērtību – kopā ar LTRK

26. Maijs, 2014

Lai padarītu žiguļa reklāmas kampaņu vēl efektīvāku, Vilis ar saviem kolēģiem veica vairākas izmaiņas – Infomedia ieteica, kā ar pavisam nelieliem uzlabojumiem ir iespējams ievērojami palielināt reklāmas efektivitāti.

Žigulis un Adwords - vai izdosies nopelnīt vairāk?

29. Aprīlis, 2014

Ar YouTube reklāmu ir iespējams sasniegt un uzrunāt 59% visas Latvijas iedzīvotājus vecumā no 16 gadiem. Latvijas uzņēmējam tas nozīmē lielisku iespēju uzrunāt vairāk nekā pusi Latvijas iedzīvotāju, izmantojot video reklāmas iespējas.

Reklāma YouTube ir pieejama arī Latvijas uzņēmējiem

17. Aprīlis, 2014

Puse pagājušās nedēļas tika aizvadīta Dublinā, ciemos pie Google – lai satiktos, parunātos, un, pats galvenais, pamācītos. Google birojs Dublinā sagaidīja mūs tieši tik krāsains, mājīgs un inovatīvi izklaidējošs, kādu priekšstatu Google uzņēmums par sevi rada internetā.

Ciemos pie Google

11. Aprīlis, 2014

Trešdien, 9.aprīlī norisinājās kārtējais kontaktu rīts, kur Swedbank Business Network dalībnieki varēja ne vien iepazīties viens ar otru, bet arī uzzināt par e-veikalu izveidi un e-komercijas risinājumiem.

Biznesa kontaktu rīts – vieta, kur iegūst

19. Marts, 2014

Uzlabojot Jūsu mājaslapu, Jums paveras iespēja iegūt arvien labākas pozīcijas pasaulē populārākajā meklēšanas sistēmā, kur Jūs atrod tieši tie, kas Jūs meklē.

Google draudzīga mājaslapa