672 902 00

LV RU

Ienākt

  •  

17. Aprīlis, 2014

Puse pagājušās nedēļas tika aizvadīta Dublinā, ciemos pie Google – lai satiktos, parunātos, un, pats galvenais, pamācītos. Google birojs Dublinā sagaidīja mūs tieši tik krāsains, mājīgs un inovatīvi izklaidējošs, kādu priekšstatu Google uzņēmums par sevi rada internetā.

Ciemos pie Google

11. Aprīlis, 2014

Trešdien, 9.aprīlī norisinājās kārtējais kontaktu rīts, kur Swedbank Business Network dalībnieki varēja ne vien iepazīties viens ar otru, bet arī uzzināt par e-veikalu izveidi un e-komercijas risinājumiem.

Biznesa kontaktu rīts – vieta, kur iegūst

19. Marts, 2014

Uzlabojot Jūsu mājaslapu, Jums paveras iespēja iegūt arvien labākas pozīcijas pasaulē populārākajā meklēšanas sistēmā, kur Jūs atrod tieši tie, kas Jūs meklē.

Google draudzīga mājaslapa

21. Februāris, 2014

Mūsu pieredze rāda, ka lielākoties mīts par to, ka AdWords reklāma ir dārga, rodas neveiksmīgas, neprofesionālas AdWords kampaņas izveides rezultātā.

AdWords reklāma ir pārāk dārga: mīts vai patiesība?

06. Februāris, 2014

Mēs turpinām darboties ar arvien jauniem izaicinājumiem, nepārtraukti mācoties un līdz ar to arī paplašinot savas iespējas zinot, ka mūsu iespējas ir arī mūsu klientu iespējas.

2014. gada sākums pie mums - Infomedia

23. Janvāris, 2014

Mītā par reklāmas atrašanos rezultātu labajā pusē netiek ņemts vērā objektīvs fakts - bieži vien tas, ko neredz viens, ir kaut kas ļoti svarīgs un pamanāms otram.

Reklāma meklēšanas rezultātu labajā pusē - vai izdevīgi?

08. Janvāris, 2014

Uzlabot un papildināt informāciju par sevi viedtālruņu un citu mobilo ierīču platformās šobrīd ir aktuāli ikvienam uzņēmumam un indivīdam, kas vēlas būt pēc iespējas ērtāk un ātrāk sasniedzami.

Zvanu paplašinājumi - kas un kāpēc?

03. Septembris, 2013

Jūsu bizness nesīs peļņu ātrāk, nekā Jūs domājat. Google parādīs, kā!

Īstie rīki Jūsu biznesa attīstībai

19. Jūnijs, 2013

Vairāk nekā 70% Latvijas iedzīvotāju satrauktu, ja no tirgus pazustu astoņi zīmoli - "Google", "Skype", Dziesmu un deju svētki, "Laima", "Microsoft", Raimonds Pauls, "Kārums" un Latvijas Universitāte.

Latvijas iedzīvotājus uztrauktu, ja pazustu "Google"